Hakkımızda

Hakkımızda

Araçlarınızın temizliği sürüş keyfinizi de arttıracaktır. 3M Şaşmaz Oto Center firmamız her türlü temizlikte şebeke suyu kullanmadığı için araçlarınızda kireç ya da leke izi görülmemektedir. 3M Şaşmaz Oto Center firmamız bu konuda oldukça deneyim ve tecrübe sahidir. Bizim için hizmet sadece araç yıkamak değil, aynı zamanda araçlarınızın zarar görmesine engel olmaktır. Yıkama esnasında boya çizilmeleri, döşemelerde renk solmaları, deri koltukların bakımı ve korunması ve daha birçok özelliklere dikkat edilerek yıkama yapılmasıdır.

3M Şaşmaz Oto Center firmamız İnönü Mah. Yalçın Cad. , ağız ve diş hastanesi karşısında Kastamonu merkezde hizmetlerine devam etmektedir. Yıllardır bu sektörse kaliteli hizmet vererek sağladığımız güven müşteri potansiyelimizi en üst seviyelere çıkarmıştır. Prensiplerimizden ve hizmet kalitemizden ödün vermeden müşterilerimizi memnun etmek tek amacımızdır. 3M Şaşmaz Oto Center olarak uzman bir kadro ve deneyimli personellerle hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmetlerimize uygun fiyatlarımızı da ekleyerek müşterilerimizin memnuniyetini ikiye katlamaktayız.

3M Şaşmaz Oto Center firmamızın hizmetleri arasında detaylı iç temizlik, Boya koruma-seramik kaplama-cam filmi-detaylı iç temizlik-pasta cila-araç renk değişimi-oto ses sistemi-oto yıkama,şeffaf boya koruma folyosu gibi hizmetler yer almaktadır. 3M Şaşmaz Oto Center ihtiyaçlarınızı karşılamak için araçlarınızı hiç tereddüt etmeden firmamıza teslim edebilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanarak yolculuklara daha bir keyifli çıkabilirsiniz. Sürüş keyfinin tadınız çıkarmanın tek bir yolu var, 3M Şaşmaz Oto Center firmamızla iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanmaktır.

Şaşmaz Oto Center © Tüm Hakları Saklıdır